Pokrova Photovernissage 2014
Главная О клубе Новости Авторы Фотопутешествия Партнеры Рассылка E-Mail
Фотовернисаж
Міжнародний Салон художньої фотографії
«Фотовернісаж на Покрову»

Щорічна конкурсна виставка авторського проекту „Обличчя Планети Земля” має на меті засобами фотомистецтва відображати мальовничість світу, розмаїття пам’яток історії, культури, архітектури, життя та побут людей, сприяти розвитку фотомистецтва і дружніх відносин між фотографами всього світу.

Галерея/Результати 2012 Галерея/Результати 2011 Галерея/Результати 2010 Галерея/Результати 2009
Галерея/Результати 2008
Галерея/Результати 2007
Книги, альбомы, каталоги

Фотожурнал
 
Журнал про фотомистецтво
Центр фотомистецтва
Український центр фотомистецтва
НСФХУ

Національна спілка фотохудожників України

Блог Фотоклуб 9x12
 
Блог Фотоклуб 9х12
Цифровичок

Цифровичок

ПРОФОТО

ПРОФОТО

Рівненщина туристична

Рівненщина туристична

Книги и статьи о фото
RSS / РСС
 
Объявление
 
 
Поиск: 
Свято фотографії у Рівному
Тепла осіння погода, різнобарв’я осені, гарний настрій учасників та гостей панували цього дня у Рівному на Восьмому Міжнародному Салоні художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову, 2013».

"Фотовернісаж" став уже традиційною святковою подією для усіх, хто цікавиться фотомистецтвом. Цього року відкриття фотовиставки, рекордної за кількості країн та учасників відбулось в Рівненському обласному краєзнавчому музеї.

На Фотовернісаж завітали також і перші особи міста - міський голова Рівного Володимир Хомко та заступник міського голови Галина Кульчинська.

Кожен з присутніх гостей мав нагоду переглянути експозицію кращих світлин, насолодитись музикою та композиціями від гурту "Музика Мрій", тріо "Лісова пісня", Іванни Місюк, "Золотого саксофону" Євгена Самусенко, театралізованого привітання від засновниці міста Марії Несвицької у виконанні заслуженої артистки України Галини Цьомик у супроводі танцювальної постановки від ансамблю "Едельвейс". Усю програму вміло та креативно вів шоумен В’ячеслав Білецький.

Також відбулась щорічна лотерея "Фортуна на Покрову", де кожен гість виставки, при наявності фотоапарату, мав нагоду взяти участь у розіграші цінних призів від компанії «Профото», «НЕОТЕК-РІВНЕ», студії «У фарватері істин».

На завершення організатори виставки почастували усіх присутніх гостей традиційним святковим 14-кілограмовим тортом, а також пригостили запашною кавою та чаєм від компанії «Світ чаю».

Днями раніше відбувся традиційний Покровський фотопленер RIVNE-PHOTO-FEST. Учасники пленеру мали нагоду відвідати джерело та монастир св. Ганни, Кременець, Почаїв, відбулись фотосесії в древній Пересопниці за участі трьох чарівних моделей Ню, а також мальовничими місцями Рівного.


До нових зустрічей!

Фоторепортаж з пленеру: https://www.facebook.com/alex.kharvat/media_set?set=a.10201731904675367.1073741889.1113203078&type=1

Відео з відкриття
http://rivne1.tv/Info/?id=26990

http://rtb.rv.ua/company/tele/video/4807

Опубликовано: 17.10.13 | Просмотров: 1308

Рекомендуем
Конкурсы под эгидой FIAP

Міжнародна Федерація Фотомистецтва
Фотоконкурсы
IL FIAP CLUB контакты
О деятельности FIAP
Формы званий FIAP

Шляхами Великої Волині

Український  Центр Фотомистецтва

Случайное фото
После бала
После бала
Главная О клубе Новости Авторы Фотопутешествия Партнеры Рассылка E-Mail
© 2021 www.prfoto.net        При повному або частковому відтворенні посилання на prfoto.net обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання).