Авторское право © WWW : Студія Простір фото
Перепубликация материалов,возможна только с устного или письменного разрешения Администрации сайта !
Название статьи , Опубликовано Новости » Новости студии » Выставки » Свято фотографії у Рівному
17.10.13 20:34

Тепла осіння погода, різнобарв’я осені, гарний настрій учасників та гостей панували цього дня у Рівному на Восьмому Міжнародному Салоні художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову, 2013».

"Фотовернісаж" став уже традиційною святковою подією для усіх, хто цікавиться фотомистецтвом. Цього року відкриття фотовиставки, рекордної за кількості країн та учасників відбулось в Рівненському обласному краєзнавчому музеї.

На Фотовернісаж завітали також і перші особи міста - міський голова Рівного Володимир Хомко та заступник міського голови Галина Кульчинська.

Кожен з присутніх гостей мав нагоду переглянути експозицію кращих світлин, насолодитись музикою та композиціями від гурту "Музика Мрій", тріо "Лісова пісня", Іванни Місюк, "Золотого саксофону" Євгена Самусенко, театралізованого привітання від засновниці міста Марії Несвицької у виконанні заслуженої артистки України Галини Цьомик у супроводі танцювальної постановки від ансамблю "Едельвейс". Усю програму вміло та креативно вів шоумен В’ячеслав Білецький.

Також відбулась щорічна лотерея "Фортуна на Покрову", де кожен гість виставки, при наявності фотоапарату, мав нагоду взяти участь у розіграші цінних призів від компанії «Профото», «НЕОТЕК-РІВНЕ», студії «У фарватері істин».

На завершення організатори виставки почастували усіх присутніх гостей традиційним святковим 14-кілограмовим тортом, а також пригостили запашною кавою та чаєм від компанії «Світ чаю».

Днями раніше відбувся традиційний Покровський фотопленер RIVNE-PHOTO-FEST. Учасники пленеру мали нагоду відвідати джерело та монастир св. Ганни, Кременець, Почаїв, відбулись фотосесії в древній Пересопниці за участі трьох чарівних моделей Ню, а також мальовничими місцями Рівного.


До нових зустрічей!

Фоторепортаж з пленеру: https://www.facebook.com/alex.kharvat/media_set?set=a.10201731904675367.1073741889.1113203078&type=1

Відео з відкриття
http://rivne1.tv/Info/?id=26990

http://rtb.rv.ua/company/tele/video/4807

URL / WWW
http://pr.ukrfoto.org/news/a-165.html