Авторское право © WWW : Студія Простір фото
Перепубликация материалов,возможна только с устного или письменного разрешения Администрации сайта !
Название статьи , Опубликовано Новости » Новости студии » Выставки » "ЖІНКИ". Фотовиставка клубу "Простір Фото"
11.03.14 15:24

Запрошуємо Вас на відкриття виставки клубу "Простір Фото" "ЖІНКИ".
Відкриття виставки відбудеться 12 березня о 15.00 в ТЦ "Злата Плаза" (другий поверх)

Зараз для всіх нас настільки важкий час, що люди почали бажати один одному на свята і дні народження «Мирного неба над головою!». Новим змістом наповнюються рядки безсмертного Шевченка, гімн України став не тільки символом – але і зброєю. Життя розділилось для всіх на «до» і «після». Новий сенс наповнює усе: звичайний день, повний метушливої турботи, дитячу посмішку, ніжні обійми. Прояви щоденного, і, здавалося, такого нудного життя, тепер втричі цінніші. Люди ніби зрозуміли, що насправді найважливіше на світі – це МИР.

І в цей, особливо бурхливий час, новим сенсом наповнилася місія Жінки на цій землі - дарувати життя, піклуватися про сім'ю, підтримувати вогонь домашнього очага. Представляємо вашій увазі виставку «Жінки...». Ви побачите різні жіночі іпостасі - дочка і мати, кохана і глава сім'ї. Ви побачите на фотографіях любов, розуміння, веселощі, азарт, ніжність, материнське світло, саме життя – підтвердження легендарної краси і чистоти жінки. Очисна сила любові жінок, матерів збереже мир, ми всі це розуміємо і всі на це сподіваємося.

Миру вам, дорогі рівняни!

«Простір фото» - колектив різних людей зі своїм сформованим життєвим досвідом, поглядами. Але, тим не менш, у кожного багато спільного і це спільне - Її Величність Фотографія. Для кожного - це натхнення, миті радості, печалі, розчарувань, всі почуття життя…

Учасники виставки: Сергій Бондарук, Тетяна Вакулюк, Віктор Затолокін, Наталія Заяць, Жанна Каштан, Альона Корнєєва, Віталій Філімонов, Олександр Харват, Сергій Щеглеватих.

Виставка діятиме до 10 квітня 2014 року

Тел. 452-700, 097 1164 539,

www.ukrfoto.org www.prfoto.net
URL / WWW
http://pr.ukrfoto.org/news/a-167.html