Авторское право © WWW : Студія Простір фото
Перепубликация материалов,возможна только с устного или письменного разрешения Администрации сайта !
Название статьи , Опубликовано Новости » Новости студии » Выставки » "В радіусі 5 миль"
23.07.14 14:03

Персональна фотовиставка ВІТАЛІЯ ФІЛІМОНОВА (Рівне)

Запрошуємо на відкриття 29 липня о 15:00 в ТЦ "Злата Плаза" (другий поверх)!

Прекрасне близько… Не завжди потрібно їхати світ за очі аби помилуватись красою природи, побачити щось нове. Достатньо прокинутись вдосвіта, сісти на велосипед, взяти із собою вірного друга – фотокамеру, та їхати… не обов’язково далеко, адже прекрасне близько
Переконатись у цьому, побачити прекрасні пейзажі околиць рідного міста, можна на виставці, де усі світлини зроблені в радіусі 5 миль від місця проживання автора. 

Філімонов Віталій Миколайович (vkfb
фотограф, член клубу "Простір фото" 

Народився 1987 року в Рівному. 
Вперше взяв фотоапарат в руки у 10 років з тих пір не розлучаюсь. Працюю в різних жанрах, але з найбільшим задоволенням в жанрі пейзаж. Люблю Україну та місто в якому живу, дівчат, музику для душі, а також подорожі, в яких відкриваю для себе щось нове. 
Учасник колективних виставок у Рівному, Україні, Словаччині (Бардейов, Ружомберок), та ін.. Учасник національних і міжнародних фотовиставок, призер деяких із них. Серед нагород – диплом НСФХУ ("Фотовернісаж на Покрову, 2013"), срібна медаль Салону ("Кубок Рівного з фотомистецтва, 2012"), золота медаль Салону ("Кубок Рівного з фотомистецтва, 2013"), диплом Салону ("Карпатський Фотовернісаж, 2013"), та ін.. 

Виставка діятиме до 20 серпня 2014 року

Тел. 452-700,  091164539

URL / WWW
http://pr.ukrfoto.org/news/a-171.html